close
loading

biuro@upik.com.pl   +48 664 827 402   Pon-Pt : 8:00-17:00


NASZA FIRMA

Biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą prawną oraz windykacją w jednym pakiecie cenowym.

DLACZEGO MY?

​Zyskaj ochronę prawną w ramach usług księgowości. Każdy klient naszego biura rachunkowego otrzymuje w cenie usług księgowych pakiet Ochrona Prawna Standard oraz Windykacja Standard. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

TAGI

Biuro rachunkowe Warszawa

​Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka

Księgowość UBER

UBER księgowa

​UPIK

​Biuro Rachunkowe UPIK

Usługi księgowe Warszawa

​Usługi Księgowe Warszawa Białołęka

​Księgowa Białołęka

​Księgowa Warszawa Białołęka

Księgowa Bielany

​Księgowa Targówek

Księgowa Żoliborz

KONTAKT

UPIK KANCELARIA SP. Z O.O.

ul. Elektronowa 2

03-219 Warszawa

biuro@upik.com.pl

tel. +48 664 827 402


 

księgowość + prawnik + windykacja

razem od 150 PLN netto

UPIK windykacja

Świadczymy usługi kompleksowej windykacji Twoich wierzytelności. Od przeciwdziałania zatorom płatniczym przy użyciu pieczęci prewencyjnej, po przedsądowe wezwania do zapłaty aż po zastępstwa procesowe przy postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

 

 

Pieczęć prewencyjna

W każdym pakiecie obsługi windykacyjnej każdy nasz Klient otrzymuje do użytku na własnych fakturach pieczęć prewencyjną. Jest to podstawowy ale cechujący się bardzo wysokim stopniem skuteczności instrument wspomagający utrzymanie wysokiej kultury płatniczej Państwa kontrahentów. Jest to ostrzeżenie dla nie rzetelnych odbiorców iż w razie zatorów płatniczych współpracujecie z profesjonalną firmą windykacyjną. Używanie takiej pieczęci mobilizuje do szybszych spłat zobowiązań.

 

Wezwania do zapłaty

Wezwanie do zapłaty wystosowane przez profesjonalną firmę windykacyjną jest jednoznacznym wskazaniem dla dłużnika że "koniec z żartami płatniczymi". Jak wskazuje nasze doświadczenie większość spraw kończy się po takim piśmie gdyż dłużnik chcąc uniknąć kosztownych postępowań sądowych w znacznie większym stopniu czuje się zmobilizowany. Każde wezwanie jest przygotowywane przez prawnika. Gwarantujemy zatem niezawodność i profesjonalizm. 

 

Zastępstwa procesowe

Współpracujemy z najlepszymi Kancelariami Prawniczymi które są wyspecjalizowane w procesach gospodarczych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Występujemy w imieniu naszych Klientów przed sądami oraz w późniejszych postępowaniach egzekucyjnych z udziałem komornika. W zależności od warunków współpracy istnieje możliwość pokrycia przez nas części lub całości kosztów zastępstwa procesowego. 

 

 

 

Nasze pakiety

Istnieją różne możliwości współpracy z nami. W zależności od oczekiwań i potrzeb naszych Klientów przedstawiamy różne pakiety usług do wyboru. Skontaktuj się z nami abyśmy mogli dopasować najlepszą ofertę dla Twojej firmy.

 

 

Usługi dodatkowe

Niezależnie od posiadanego pakietu usług windykacyjnych wspomagamy naszych Klientów przy odzyskiwaniu dla nich wierzytelności.