close
loading

biuro@upik.com.pl   22 122 88 82   Pon-Pt : 8:00-17:00


NASZA FIRMA

Biuro rachunkowe z obsługą prawną oraz windykacją w jednym pakiecie cenowym.

DLACZEGO MY?

​Zyskaj ochronę prawną w ramach usług księgowości. Każdy klient naszego biura rachunkowego otrzymuje w cenie usług księgowych pakiet Ochrona Prawna Standard oraz Windykacja Standard. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

KONTAKT

UPIK KANCELARIA SP. Z O.O.

ul. Elektronowa 2

03-219 Warszawa

biuro@upik.com.pl

tel. 22 122 88 82


 

księgowość + prawnik + windykacja

razem od 200 PLN netto

Nie wiesz co jest dla Ciebie korzystne?

Zadzwoń! 

Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy i wyznaczymy Ci właściwy kierunek.

 

 

Ewidencja przychodów na ryczałcie

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych przeznaczony jest dla wybranych grup przedsiębiorców. Najczęściej korzystają z tej formy rozliczeń budowlańcy oraz przedstawiciele wolnych zawodów. W zależności od wykonywanego zawodu rozliczają się wg różnych stawek procentowych w ryczałcie.

 

 

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

Księga Przychodów i Rozchodów jest jedną z podstawowych form ewidencji zapisów księgowych. System księgowości polega na rejestracji pojedynczo przychodów, zakupów i innych wydatków po dokonaniu transakcji. Na jej podstawie podatnik dokonuje ustalenia podstawy opodatkowania.

 

Pełna Księgowość

Pełna Księgowość jest skomplikowaną ale najbardziej precyzyjną formą zapisów księgowych. System ten pozwala najdokładniej zobrazować sytuację przedsiębiorstwa. Dedykowany jest dla spółek kapitałowych i większych przedsiębiorców, przekraczających określony próg w przychodach.

 

Kadry i płace

Zatrudniasz pracowników? Z nami nie musisz martwić się o dokumentację pracowniczą. Sporządzimy niezbędne umowy, naliczymy składki ZUS i zaliczki na podatek dochodowy. Otrzymasz gotową listę płac. A w razie sporu z pracownikiem otrzymasz pomoc prawną.

 

Wymagasz więcej?
I oto chodzi!

Nie od dziś wiadomo, że każda duża firma nie może funkcjonować obecnie bez działu prawnego. Wiemy jak bardzo cenne są szybkie porady prawne w bieżących sprawach gospodarczych. Teraz i Ty możesz mieć swój prawdziwy dział prawny. Zastąpimy Cię podczas kontroli przed US oraz ZUS a w razie potrzeby pomożemy ochronić Twoje prawa przed sądem. Sporządzimy dla Ciebie sprawozdanie finansowe. Pomożemy w organizacji przeprowadzenia Zgromadzeń Wspólników i Akcjonariuszy a także zorganizujemy posiedzenia Zarządu. A gdy Twoi klienci opóźnią płatność odpowiednimi narzędziami zmobilizujemy ich do zapłaty.

 

Nadal mało? 

Sprawdź ofertę AURUM księgowość! Dostosujemy się do Ciebie - usługa dla najbardziej wymagających firm.

 

 

 

Umów się na spotkanie już dziś!

 

tel. 22 122 88 82

 

UPIK KANCELARIA SP. Z O.O.

ul. Elektronowa 2

03-219 Warszawa

NIP:5242850294 REGON: 369345724 KRS: 0000715631

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIV Wydział Gospodarczy KRS

kapitał zakładowy: 130 000,-PLN wpłacony w całości

tel: +48 22 122 88 82

biuro@upik.com.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO