close
loading

biuro@upik.com.pl   +48 664 827 402   Pon-Pt : 8:00-17:00


NASZA FIRMA

Biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą prawną oraz windykacją w jednym pakiecie cenowym.

DLACZEGO MY?

​Zyskaj ochronę prawną w ramach usług księgowości. Każdy klient naszego biura rachunkowego otrzymuje w cenie usług księgowych pakiet Ochrona Prawna Standard oraz Windykacja Standard. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

KONTAKT

UPIK KANCELARIA SP. Z O.O.

ul. Elektronowa 2 bud D

03-219 Warszawa

biuro@upik.com.pl

tel. +48 664 827 402


 

księgowość + prawnik + windykacja

razem od 150 PLN netto

01. Razem dajemy wiecej

Razem dajemy więcej niż tradycyjne biura rachunkowe. Nasz zespół to wieloletnie doświadczenie w księgowości, prawie a także w biznesie jako członkowie zarządu spółek kapitałowych. Ta unikalna kompozycja wiedzy i doświadczenia pozwala na zaoferowanie najbardziej optymalnych rozwiązań gwarantujących 100% satysfakcji ze współpracy.

 

 

02. Certyfikat Księgowy Ministra Finansów

Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministra Finansów który potwierdza kwalifikacje i uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.  To wyjątkowe wyróżnienie dla naszej księgowej daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

 

03. Certyfikat CIK

Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym. Jako uczestnik programu Centrum Informacji Księgowej spełniamy najbardziej rygorystyczne wymagania stawiane profesjonalmym biurom rachunkowym. Nasz aktualny status możesz potwierdzić tutaj.

 

04. Ubezpieczenie OC

Wierzymy że solidne ubezpieczenie jest gwarancją bezpieczeństwa, dlatego posiadamy nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe u renomowanego ubezpieczyciela jakim jest PZU S.A. ale również OC od prowadzenia kadr i płac jak również m. in. utraty dokumentacji księgowej.

 

05. Systematyczne szkolenia

Nasza kadra jako członkowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach dotyczących bieżących aspektów prawa podatkowego. Dzięki temu nie stanowi dla nas problemu nadążanie nad częstymi w naszym kraju zmianami w prawodastwie podatkowym.

 

06. Stała współpraca z prawnikiem

Nie od dziś wiadomo, że każda duża firma nie może funkcjonować obecnie bez działu prawnego. Wiemy jak bardzo cenne są szybkie porady prawne w bieżących sprawach gospodarczych. Teraz i Ty możesz mieć swój prawdziwy zewnętrzny dział prawny. Każdy nasz Klient otrzymuje pakiet Ochrona Prawna Standard w cenie usług księgowych. Sprawdź ofertę .

 

07. Windykacja

Wspomagamy naszych Klientów w zakresie pomocy w utrzymywaniu wysokiej kultury płatniczej przez ich kontrahentów. Od monitoringu płatności poprzez przypomnienia o zapłacie a w razie konieczności również przy postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

 

08. Lokalizacja

Ze względu na wygodę naszych Klientów zdecydowaliśmy się na biuro w bardzo dogodnej komunikacyjnie lokalizacji niemalże przy samej Trasie Toruńskiej.

 

09. Oprogramowanie

Nie każdy Klient jest świadomy jak ważne jest odpowiednie oprogramowanie na którym obsługiwana jest jego firma. Przede wszystkim w kontekście tajemnicy przedsiębiorstwa a więc ochrony jego danych wrażliwych (m.in. z dostarczanej dokumentacji księgowej) ale również ze względów czystko ekonomicznych zwłaszcza przy dużej ilości generowanych faktur. Nasi Klienci otrzymują dostęp on-line do modułu wystawiania faktur VAT. Pracujemy na najnowocześniejszym i bardzo bezpiecznym oprogramowaniu zapewniającym naszym Klientom nie tylko bezpieczeństwo ale również widoczne oszczędności poprzez np. transfer plików z wprowadzonymi dokumentami u klienta bezpośrednio do naszego systemu.