close
loading

biuro@upik.com.pl   +48 664 827 402   Pon-Pt : 8:00-17:00


NASZA FIRMA

Biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą prawną oraz windykacją w jednym pakiecie cenowym.

DLACZEGO MY?

​Zyskaj ochronę prawną w ramach usług księgowości. Każdy klient naszego biura rachunkowego otrzymuje w cenie usług księgowych pakiet Ochrona Prawna Standard oraz Windykacja Standard. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

KONTAKT

UPIK KANCELARIA SP. Z O.O.

ul. Elektronowa 2 bud D

03-219 Warszawa

biuro@upik.com.pl

tel. +48 664 827 402


 

księgowość + prawnik + windykacja

razem od 150 PLN netto

Obsługa prawna

Z nami oprócz profesjonalnej obsługi księgowej zyskujecie Państwo firmowego prawnika. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne tylko dla biznesowych Klientów, a dzięki bogatemu doświadczeniu dajemy im unikatowe rozwiązania w codziennych problemach. 

 

  • apl. adw. Zbigniew Minda

    Prawnik - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Prawo. Aplikant adwokacki – członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

     

  • więcej

    Specjalista z dziedzin prawa niezbędnych każdemu przedsiębiorcy takich jak prawo cywilne, handlowe oraz podatkowe. Swoje doświadczenie zbudował m. in. podczas odbywanej aplikacji adwokackiej oraz pełniąc wieloletnie funkcje członka zarządu w spółkach kapitałowych, co pozwala mu na wyjątkowo głębokie zrozumienie problematyki współczesnego biznesu. Zna dokładnie cele, kierunki rozwoju i podejście do problemów co z natury rzeczy pozwala mu najlepiej rozmieć przedsiębiorcę. Uczestnik dziesiątek postępowań sądowych. Reprezentant w licznych postępowaniach celno skarbowych oraz w sporach z ZUS. Prywatnie pasjonat motoparalotniarstwa. 

     

 

 

Z nami bezpieczniej

Przygotowywujemy m.in. wzory umów czy regulaminów dla potrzeb Twojej firmy. Udzielamy konsultacji, sporządzamy opinie prawne, pomagamy w negocjacjach. Oferujemy wsparcie prawne oraz zastępstwa procesowe w zakresie postępowań sądowych i administracyjnych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawodastwie pod kątem przepisów kluczowych dla Twojej branży. Doradzamy przedsiębiorcom w zakresie bieżącej działalności, tworzenia i obsługi spółek handlowych.

 

 

Nasze pakiety

Istnieje kilka opcji współpracy z nami. W zależności od oczekiwań i potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy kilka pakietów do wyboru. Skontaktuj się z nami abyśmy mogli dopasować najlepszą ofertę dla Twojej firmy.