close
loading

biuro@upik.com.pl   +48 664 827 402   Pon-Pt : 8:00-17:00


NASZA FIRMA

Biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą prawną oraz windykacją w jednym pakiecie cenowym.

DLACZEGO MY?

​Zyskaj ochronę prawną w ramach usług księgowości. Każdy klient naszego biura rachunkowego otrzymuje w cenie usług księgowych pakiet Ochrona Prawna Standard oraz Windykacja Standard. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

KONTAKT

UPIK KANCELARIA SP. Z O.O.

ul. Elektronowa 2 bud D

03-219 Warszawa

biuro@upik.com.pl

tel. +48 664 827 402


 

księgowość + prawnik + windykacja

razem od 150 PLN netto

Biuro Rachunkowe Warszawa Białołęka

Wierzymy że najskuteczniej można pomóc firmie poprzez kompleksową obsługę. Dlatego naszym Klientom proponujemy kompleksowe usługi księgowe, prawne oraz windykacyjne. Poniżej przedstawiamy pakiety usług naszego Biura rachunkowego w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania Państwa oczekiwań i przygotowania wiążącej oferty.

 

 

 

 

Ewidencja Przychodów

Na Ryczałcie

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych przeznaczony jest dla wybranych grup przedsiębiorców. Najczęściej korzystają z tej formy rozliczeń budowlańcy oraz przedstawiciele wolnych zawodów. W zależności od wykonywanego zawodu rozliczają się wg różnych stawek procentowych w ryczałcie.

 

 

Podatkowa Księga

Przychodów

i Rozchodow

Księga Przychodów i Rozchodów jest jedną z podstawowych form ewidencji zapisów księgowych. System księgowości polega na rejestracji pojedynczo przychodów, zakupów i innych wydatków po dokonaniu transakcji. Na jej podstawie podatnik dokonuje ustalenia podstawy opodatkowania.

 

 

Pełna Księgowość

Pełna Księgowość jest skomplikowaną ale najbardziej precyzyjną formą zapisów księgowych. System ten pozwala najdokładniej zobrazować sytuację przedsiębiorstwa. Dedykowany jest dla spółek kapitałowych i większych przedsiębiorców, przekraczających określony próg w przychodach. 

 

 

Kadry i płace

Zatrudniasz pracowników? Z nami nie musisz martwić się formalnościami. Sporządzimy dla Ciebie pełną dokumentację pracowniczą od umów i zgłoszeń do ZUS, poprzez listę płac i obliczanie podatku. 

 

 

Usługi dodatkowe

Na życzenie Klienta sporządzimy dodatkowe dokumenty. Od deklaracji rocznych i sprawozdań do GUS po sprawozdania finansowe z bilansem i rachunkiem zysków i strat. Pomożemy w organizacji przeprowadzenia Zgromadzeń Wspólników, Akcjonariuszy i Zarządu oraz sporządzimy niezbędne wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego.