close
loading

biuro@upik.com.pl   +48 664 827 402   Pon-Pt : 8:00-17:00


NASZA FIRMA

Biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą prawną oraz windykacją w jednym pakiecie cenowym.

DLACZEGO MY?

​Zyskaj ochronę prawną w ramach usług księgowości. Każdy klient naszego biura rachunkowego otrzymuje w cenie usług księgowych pakiet Ochrona Prawna Standard oraz Windykacja Standard. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

KONTAKT

UPIK KANCELARIA SP. Z O.O.

ul. Elektronowa 2 bud D

03-219 Warszawa

biuro@upik.com.pl

tel. +48 664 827 402


 

księgowość + prawnik + windykacja

razem od 150 PLN netto

Stała cena usług

W AURUM księgowość otrzymujesz stałą miesięczną cenę usług ustaloną indywidualnie, niezależnie od ilości dokumentów księgowych.

 

Integracja systemów księgowych

W AURUM księgowość zintegrujemy Twoje oprogramowanie w firmie dowolnego producenta z naszym systemem księgowym ENOVA. Duże pakiety dokumentów źródłowych importujemy bez konieczności manualnego wprowadzania danych. Otrzymasz dostęp on-line do ksiąg handlowych.  

 

Wysokie ubezpieczenie OC

Wiemy jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo. W AURUM księgowość nasze usługi chroni ubezpieczenie OC na kwotę co najmniej 500 tys zł. Kwota ta jest indywidualnie negocjowana z każdym Klientem. Dobieramy tylko wiodących, renomowanych ubezpieczycieli - w roku 2019 chroni nas PZU S.A. - dziękujemy za zaufanie.

 

Preferencyjne warunki usług prawnych i windykacji

W AURUM księgowość otrzymujesz specjalne, preferencyjne warunki usług prawnych i windykacji. Sprawdź naszą ofertę. 

 

Bilans po każdym okresie rozrachunkowym

W AURUM księgowość na życzenie otrzymasz bilans wraz z rachunkiem zysków i strat po każdym rozliczonym miesiącu bez dodatkowych opłat. Monitoruj stan finansów swojej firmy na bieżąco - wiemy jak bardzo jest to dla Ciebie ważne.

 

Indywidualna opieka głównej księgowej

W AURUM księgowość otrzymujesz indywidualną opiekę głównej księgowej. Zawsze możesz bezpośrednio do niej zadzwonić aby szybko i skutecznie rozwiązać bieżący problem.

 

 

 

 

Umów się na spotkanie już dziś!

 

+48 664  827 402